zápis z výborové schůze dne 2.4.2016

04.04.2016 18:44

Zápis z výborové schůze Klubu Kulturistiky

Uherské Hradiště

 

 

 

Dne : 2.4..2016

Přítomni: Cetkovský Martin,Libor Dostál, , Lapčík Petr, Jiří Němec, Jaroslav Kohoutek

 

Příští schůze:7.5.2016 v 7 30   

1 Poslední termin zaplacení členských příspěvků bude do pátku 8.4.2016, pak bude zablokována karta a poté zpoplatněna, případne zrušeno členství

2 Skotova lavice bude ještě předělána jako polohovatelná

3. ZÁVODNÍ ČINNOST-  ,

 INBA MMČR CHOCEN  10-11. .6.2016  MS BUDAPEST

A PRO SKFČR:16. dubna – proběhne  mistrovství České republiky. První pro kulturistiku mužů a masters mužů v sobotu 16. dubna v budově Ledovce v Uherském Hradišti, bude zde zavodit náš mlady masters Jiří Němec, pojdme ho podpořít na naší domáci půdě !!! věřím v konečně průlomu jeho kulturistické kariéry a věřím v jeho medaily!!  S tím  výbor schválil nákup 15 lístku

na celodenní vstup na toho mistrovství. Tyto lístky budou rozdány dle žádosti členů , kteří mají zájem a chodily pravidelně na brigády at se sem připíšou :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. DLE vyvěšené ankety kde byla možnost vybrání nějakého stroje zvítězil šikmý benč bude zřejmě vybrán místo starého benče , ten se prodá.

5. Dále bylo probrán podrobnější úklid posilovny , kde se zlepší stav uklidu , ale vyzívám všechny kdo se nebudou přezouvat a nosit špinu a blato do posilovny at je ostatní nahlási výboru.

6- Dále žádáme Petra Maršálka , aby se dostavil na další schůzi, k vysvětlení zápisu při vyplnění ankety.

7. Prosíme nepište nepřepisujte nám naše zápisy , kdo má cokoliv , jakýkoliv problém, zlepšovák at to dojde probrat na schůzi výboru , od toho tu je,!!!!

 

 

Zápis provedl Martin Cetkovský             DNE 2.4..2016

Zpět

Vyhledávání

KULTURISTIKA UH© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode